KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14855442
nr 1485 5442
S Nilsson. Signerad, daterad 34, Skulptris. Olja på pannå, 34x22 cm, yttermått inklusive ram: 44x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:14:32
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)